English Hungary FranceGermanyItaliaPolandRussia
Info linka: 0944 422 244Facebook Google+ Youtube
Úvodná stránka      O nás      Kontakt
Byty Domy Pozemky Novostavby Komerčné objekty Rekreačné objekty
Byty Domy Pozemky Novostavby Komerčné objekty Rekreačné objekty
Ponúknite nám | Hľadáme | Služby | Makléri | Úvery a poistenie | Správa nehnuteľností | Info klientom | Články | Výkup nehnuteľností
Výkup nehnuteľností

 

     Vykúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie Vašej finančnej situácie. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete našu realitnú kanceláriu, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať. Ponúkame Vám rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov a bezplatné zabezpečenie právneho servisu.

Pre koho je vhodný výkup nehnuteľnosti?
Výkup nehnuteľností je určený pre klientov, ktorí chcú zjednodušiť a urýchliť predaj svojej nehnuteľnosti a nemajú čas svoju nehnuteľnosť predávať sami alebo prostredníctvom realitnej kancelárie. Častými dôvodmi potreby rýchleho predaja nehnuteľnosti sú aj exekučné konanie, dlhy, pôžičky alebo výhodná kúpa inej nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie aj na protiúčet.

Prečo je pre Vás výkup nehnuteľnosti výhodný?
Naša realitná kancelária uhradí dohodnutú čiastku rýchlo a operatívne a tiež za Vás zariadi všetky potrebné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Zastúpime Vás pri jednaní s Vašimi veriteľmi a inými subjektmi. Je finančne rozumnejšie nehnuteľnosť predať s prijateľnou stratou, ale zachovať si iný nehnuteľný majetok, uspokojiť svojich veriteľov a prípadne realizovať inú výhodnú kúpu. Naša realitná kancelária v spolupráci s našimi právnikmi je schopná vyriešiť v krátkom čase väčšinu právnych problémov.

Ako určujeme výkupnú cenu nehnuteľnosti?
Pri určení výkupnej ceny nehnuteľnosti vždy vychádzame z trhovej hodnoty stanovenej znalcom. Z trhovej hodnoty naša realitná kancelária vypláca maximálnu možnú kúpnu cenu, a to od 70% do 90% trhovej ceny. Ak sa jedná o vzdialenejšiu lokalitu, horší stav, alebo nehnuteľnosť v rekonštrukcii je výkupná cena nižšia. Pokiaľ sa jedná o štandardnú nehnuteľnosť v dobrej lokalite, bežná výkupná cena predstavuje 80% až 90% trhovej ceny. Konečná výkupná cena je určená po vykonaní obhliadky pracovníkom realitnej kancelárie a zistení právneho stavu predmetnej nehnuteľnosti.

Aké sú podmienky realizovania výkupu nehnuteľnosti?
Vykupovaná nehnuteľnosť musí byť stále v majetku predávajúceho. Záložne práva, zástavy, vecné bremená, exekučné konania popr. iné právne nezrovnalosti nie sú prekážkou výkupu. Výkup je možný u nehnuteľností  v osobnom vlastníctve.

Naša realitná kancelária je schopná vykúpiť domy, byty, pozemky, chalupy, chaty, menšie domčeky a komerčné objekty.

Všetky potrebné podklady, dokumenty, zmluvy a vybavovanie na úradoch vybavíme za Vás.

Pokiaľ nám chcete ponúknuť svoju nehnuteľnosť, kontaktujte nás na e-mailovej adrese eurexreality@eurexreality.sk alebo telefonicky na čísle  0944 422 244.

 

Byt Nitra - kúpa nehnuteľnosti, nehnuteľnosti predajEUREXreality, 949 01 Nitra, mobil: 0944 422 244
E-mail: eurexreality@eurexreality.sk
Copyright © 2014. Všetky práva vyhradené.
Created by WEBLIFE.