English Hungary FranceGermanyItaliaPolandRussia
Info linka: 0944 422 244Facebook Google+ Youtube
Úvodná stránka      O nás      Kontakt
Byty Domy Pozemky Novostavby Komerčné objekty Rekreačné objekty
Byty Domy Pozemky Novostavby Komerčné objekty Rekreačné objekty
Ponúknite nám | Hľadáme | Služby | Makléri | Úvery a poistenie | Správa nehnuteľností | Info klientom | Články | Výkup nehnuteľností
Hľadáme
Hľadáme 2 izbové a 4 izbové byty v Nitre na predaj.
Ak máte na predaj 2 izbový byt v Nitre, alebo na predaj 4 izbový byt na Chrenovej, Klokočine, v starom meste, tak nás prosím neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom.
viac podrobnosti
3 izbové BYTY v Nitre a okolí
Pre našich klientov potrebujeme zadovážiť 3 izbové byty, 2 izbové byty, 1 izbové byty v Nitre na sídlisku Chrenová, Klokočina a v centre mesta Nitra. V prípade, že vlastníte byt určený na predaj, tak nás kontaktujte telefonicky na čísle 0944422244, e-mailom na eurexreality@eurexreality.sk , alebo nás kontaktujte prostredníctvom nášho formulára.
viac podrobnosti
Pre našich konkrétnych klientov hľadáme RODINNÉ DOMY v Nitre a okolí - ponúknite nám
Ak si želáte predať rodinný dom, neváhajte kontaktovať našu realitnú kanceláriu v Nitre. Radi Vám pomôžeme dobre predať.
viac podrobnosti
Chcete predať, alebo prenajať KOMERČNÉ OBJEKTY v Nitre (výrobné, skladové, kancelárske, ubytovacie objekty).
Ste vlastníkom výrobných a skladových priestorov, administratívneho objektu, alebo objektu určeného na prevádzkovanie obchodu a služieb, tak neváhajte a obráťte sa so svojou ponukou na predaj, alebo prenájom Vašich priestorov na profesionálov zo SenisaReal.
viac podrobnosti
PRACOVNÁ PONUKA - Realitný maklér EUREX reality
Nebaví Vás súčasná práca, alebo chceli by ste pracovať i popri zamestnaní, tak si pozrite aké požiadavky musíte spĺňať, aby ste sa mohli stať súčasťou nášho tímu.
viac podrobnosti
MÁTE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V NITRE ALEBO OKOLÍ - MY MÁME KUPUJÚCICH
Hľadáme stavebné pozemky. Neváhajte a ponúknite nám svoj pozemok na predaj. V prípade vášho záujmu o predaj pozemku nás kontaktujte telefonicky, osobne v realitnej kancelárii, alebo vašu ponuku môžete zadať vyššie v položke Ponúknite nám, alebo nás kontaktujte telefonicky.
viac podrobnosti


EUREXreality, 949 01 Nitra, mobil: 0944 422 244
E-mail: eurexreality@eurexreality.sk
Copyright © 2014. Všetky práva vyhradené.
Created by WEBLIFE.